Samsara Game

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 270.3 MB
  • Version 1.0.402.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Marker Limited
Samsara Game, mobil cihazınızda oynayabileceğiniz heyecan verici bir bulmaca oyunudur.

Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan Samsara Game mobil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunda sizleri dopdolu zorlu seviyeler bekliyor. Marker Limited stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan oyunumuzda her bölümde tamamlamanız için özel görevleriniz olacak.

Her bir görevi başarı ile tamamlayıp bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazanacaksınız. Görevlerinizi tamamlamak için güçlü bir performans sergilemeniz gerekiyor. Oyunda ki görevlerinizi tamamlamakta ki en büyük amacınız ise hem puanlarınızı arttırmak ve bölümleri başarı ile geçmek. Zaman buldukça sıkılmadan oynayabileceğiniz Samsara Game, başarılı tasarımı ile oyuncuları memnun etmeyi başarıyor. 

Gerek oynayış tarzı gerekse oyun içerisinde yer alan ögelerin görsellik kalitesi oyunu daha da üst seviyelere yükseltmeyi başarıyor. Mobil cihazınıza uygun bir şekilde tasarlanmış olan Samsara Game mobil oyununda sizde eğlenceli bir bulmaca deneyimi yaşayabilirsiniz. Sevimli karakter eşliğinde cesurca platform üzerinden ilerlemeye başlayın ve puanlarınızı arttırarak ilerlemeye çalışın. Samsara Game mobil oyununda heyecan dolu anlar sizleri bekliyor. 

Daha Fazla Göster
Samsara Game indir
DİĞER SÜRÜMLER