Samsara Game

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 270.3 MB
  • Version 1.0.402.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Marker Limited
Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan Samsara Game mobil oyununa ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Samsara Game, IOS  mobil cihazınızda oynayabileceğiniz heyecan verici bir bulmaca oyunudur. Oyunu cep telefonunuza indirmeniz ücretsizdir. Mobil cihazınızda oyun oynarken sıkılarak oynamak istemezseniz Samsara Game mobil oyununu tercih edebilirsiniz. Heyecan verici bir oyun olması sebebiyle oyuncuları memnun etmeyi başaran kaliteli bir oyun ile karşı karşıyasınız. 

Sizler için özel olarak hazırlanmış bir çok oyun bölümüne geçmenin keyfini yaşayın. Her bölümün kendine has zorlu görevleri bulunuyor. Puanlarınızı en üst seviyeye çıkarmak için istikrarlı bir şekilde platform içerisinde ilerlemeniz gerekiyor.

Parkta oynarken Zee bir portalda bir sincabı gölgeli bir çocuğun yaşadığı bir eko dünyasına götürüyor ve macera başlıyor. Bilinmeyenler tarafından kuşatılmış ve hem kafa karıştırıcı hem de tehlikeli bir dizi alemde kapana kısılmış olan gençler, boyutlar arasında havuza kaymayı, keşif yolculuğuna çıkmayı ve oyuncu ile paylaştıkları uyanışları, yukarı ve aşağı merdivenlerden, aydınlık ve karanlıktan kaçınmalıdırlar. baştan aşağı ve sağ tarafta, nihai özgürlüklerine kadar.

Daha Fazla Göster
Samsara Game indir
DİĞER SÜRÜMLER